Магазин

Фототовари. Фотопослуги. Канцелярія.

Фоторамки

Існує старовинна традиція - розміщувати живописні полотна на стінах. Але часи змінилися і на заміну полотнам і холстам прийшли улюблені всіма фотографії та фоторамки.

Для чого зберігати фотографії в пильному альбомі, якщо є можливість помістити їх до рамок для фотографій! На стінах, на столах, на полицях або комодах - фоторамка всюди добре впишеться в інтер'єр і буде чудово виглядати!

Завітайте до нашої студії і виберіть рамки у будь-яких стилях, дизайнах, кольорах, з різноманітних матеріалів і у всілякому виконанні. Нагадуємо, наша адреса бул. Незалежності 2.

Фото на документи в Броварах

В наш час, коли людині періодично доводиться оформляти і переоформляти документи: паспорт, водійські права, закордонний паспорт, різні посвідчення, часто виникає питання про те, де сфотографуватися.

Бровари - місто не велике, а студію "Емоція" знають усі. Тому до нас найчастіше і звертаються.

Ми можемо зробити фото для будь-якого виду документів і посвідчень за прекрасною ціною. А також в нашій базі вони будуть зберігається більше двох років.

Фотодрук

Фотодрук - це найважливіший етап фотографування, адже саме в цьому процесі зображення переноситься на папір і зберігається протягом багатьох років.

Незважаючи на те, що сучасні цифрові технології дозволяють легко створювати віртуальні фотоальбоми і зберігати їх в Інтернеті та на переносних носіях, класичні фотографії,
ніколи не втратять свою популярність.

Ми пропонуємо такі формати:
9х12 та 10х15 – 4 гривні;
13х18 та 15х21 – 9 гривень;
20х30 – 25 гривень;
30х40 – 50 гривень;
В кількості більше 100 фото залюбки зробимо Вам знижку.

Ламінування та ксерокопія

Іноді потрібно підвищити запас міцності для поліграфічної продукції і рекламних матеріалів. Якщо ваш продукт знаходиться в постійному використанні як, наприклад, каталог, йому необхідний захист. Плівки для ламінування - один з найпоширеніших способів захисту поліграфічної продукції від подряпин, вологи, заломів і т.д.

В нашій студії ви зможете заламінувати фотографії та будь-які інші документи:
6х9 - 10 гривень;
10х15 - 15 гривень;
15х20 - 20 гривень;
20х30 - 25 гривень.

А також зробити ксерокопію:
А4 – 1.5 гривні

Завдяки сучасним технологіям, це стало можливо зробити дуже швидко і якісно.

Ласкаво просимо!